Zestaw blokady Patrol

OBLP1
Zestaw naprawczy 100% blokady tylnego mostu Nissan Patrol Y60 / Y61
zł560.98
zł560.98 tax excl.
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Description

Zestaw ten pozwala zastąpić sterowany podciśnieniowo mechanizm załączania blokady tylnego mostu mechanizmem z siłownikiem pneumatycznym. Do sterowania potrzebny jest kompresor do blokad ARB, lub kompresor zawieszenia który pompuje min. 5atm. Montaż polega na wymianie fabrycznego podciśnieniowego mechanizmu na mechanizm z siłownikiem i podłączeniu zasilania z zaworem sterującym. W skład zestawu wchodzi; przesuwka (cały mechanizm) blokady siłownikiem elektrycznym, oring uszczelniający, podkładka koronkowa oraz zawór ręczny lub elektrozawór (z szybkozłączami) do sterowania. Montaż wymaga rozebrania tylnego mostu.

Index: OBLP1
Product Details
OBLP1
16 other products in the same category:

Follow us on Facebook