Wszystkie bestsellery
  • Banner

Blog

Lift zawieszenia 2" Suzuki Vitara (1988-97)

LSV2

Kompletny lift zawieszenia Suzuki Vitara I-sza generacja (1991-1997r) 2 cale z dystansami tylnych amortyzatorów.

560,00 zł
455,28 zł netto
Brutto
Ilość

Opis

Zestaw składa się z 2 dystansów do przednich amortyzatorów wraz ze śrubami potrzebnymi do montażu, dystansu mocowania sierżanta na tylnym moście ze śrubami, aluminiowego dystansu wału (20mm) 2 dystansów tylnych amortyzatorów oraz kompletu podkładek gumowych pod sprężyny. Całość jest potrzebna przy podstawowym lifcie Suzuki Vitary o 2 cale (50 mm) pasuje do wersji 3 i 5-cio drzwiowej, jak również do modelu X90.

Zestaw poprawia kąty natarcia, zejścia oraz kąt rampowy, pozwala na założenie większych opon nie pogarszając prowadzenia pojazdu na rogach utwardzonych. Po założeniu tego liftu auto dużo łatwiej radzi sobie podczas pokonywania większych przeszkód terenowych.

Zaletą naszych zestawów jest również fakt że w przypadku kiedy amortyzatory lub sprężyny się zużyją i będą do wymiany wtedy nie ma potrzeby dokupowania dużo droższych elementów liftowych ponieważ do naszych zestawów zawsze instalujemy amortyzatory i sprężyny seryjne, których jest dużo większy wybór oraz znacznie niższe ceny ale przede wszystkim nie ma problemu z ich dostępnością.

Montaż polega na zamontowaniu nakładek na sprężyny (niższe na przednią oś wyższe na tylną), dystansów przednich amortyzatorów (po między górne mocowanie amortyzatora a karoserię pojazdu), dystansu sierżanta (pomiędzy tylną główkę mostu a górny wahacz), dystansu tylnego wału napędowego, oraz dystansów tylnych amortyzatorów (pomiędzy dolne mocowanie amortyzatora a most).

Po założeniu zestawu należy dokonać pomiaru i ew. korekty geometrii zawieszenia. Jeśli przednie koła będą pochylone należy wyregulować kąt ich pochylenia za pomocą śrub mimośrodowych które można nabyć również u nas (index: LSSM2)

Index: LSV2

Szczegóły produktu
LSV2
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku