• Banner

Blog

Śruby mimośrodowe

LSSM1

Śruby mimośrodowe do regulacji kąta pochylenia koła

79,67 zł
79,67 zł netto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Dwie śruby mimośrodowe, których obrót umożliwia dokonywanie zmian kąta pochylenia w granicach +/- 1.75 stopnia

Cena za kpl. - 2szt.

Index: LSSM1 - śruba M10

Index: LSSM2 - śruba M12 (Suzuki Vitara, Grand Vitara)

Index: LSSM3 - śruba M14 (Suzuki Grand Viatara II)

Szczegóły produktu
LSSM1
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: OREP16

Marka: ORE4x4

Pasy ograniczające

Pasy ograniczające skok zawieszenia. Pasy ograniczające skok zawieszenia o wytrzymałości 5t o długościach 30, 35 lub 40 cm (na zamówienie inne długości). Przykręcane na śrubę 12, ocynkowane. Sprawdzone w boju w najmocniejszych autach (np. Grat 2) i w najcięższych rajdach przeprawowych. Cena za kpl. na most (2 szt.)

Cena 128,00 zł
W magazynie

Indeks: OREP15

Marka: ORE4x4

Mocowania sprężyn góra

Górne mocowania sprężyn zawieszenia Mocowanie na sprężyny do dospawania do ramy potrzebne przy konwersji zawieszenia z resorów na sprężyny. Składa się dwóch elementów ze stali które należy zespawać razem i później do ramy samochodu. Zaprojektowane do sprężyn o średnicy zewnętrznej do fi 120mm (sprężyny od ford focus, lada samara, skoda felicja itp), lub...

Cena 98,00 zł
W magazynie

Śledź nas na Facebooku