Wszystkie bestsellery
  • Banner

Blog

Lift 4cm Toyota RAV4 II

LTR42-1

Zestaw do liftu zawieszenia o 4cm Toyota Rav4 II (2000-2005r)

499,00 zł
405,69 zł netto
Brutto
Ilość

Opis

Zestaw składa się dystansów przednich mcphersonów wraz ze szpilkami, nakrętkami oraz podkładek poliuretanowych tylnych sprężyn. Pasuje do wszystkich wersji silnikowych.

Zastosowanie naszego zestawu poprawia w samochodzie jego kąty natarcia, zejścia oraz kąt rampowy, pozwala na założenie większych opon nie pogarszając prowadzenia pojazdu na rogach utwardzonych. Auto dużo łatwiej radzi sobie podczas pokonywania większych przeszkód terenowych. Założenie zestawu nie zmienia charakterystyki pracy zawieszenia czyli nie ma odczucia że zawieszenie jest twardsze lub bardziej miękkie.

Zaletą naszych zestawów jest również fakt że w przypadku kiedy amortyzatory lub sprężyny się zużyją i będą do wymiany wtedy nie ma potrzeby dokupowania dużo droższych elementów liftowych ponieważ do naszych zestawów zawsze instalujemy amortyzatory i sprężyny seryjne, których jest dużo większy wybór oraz znacznie niższe ceny ale przede wszystkim nie ma problemu z ich dostępnością.

Przednie dystanse montuje się pomiędzy górne mocowanie kolumny mc phersona a karoserię pojazdu wymieniając mocujące go szpilki na dłuższe załączone do zestawu a na tylną oć zakłada się podkładki poliuretanowe na sprężyny.

Index: LTR42-1

Szczegóły produktu
LTR42-1
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku