Lift kit 2" for Suzuki Grand Vitara

LSGV1-1

Kompletny lift zawieszenia do Suzuki Grand Vitara

zł321.14
zł321.14 tax excl.
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Description

Zestaw składa się z 2 dystansów górnego mocowania przednich amortyzatorów razem z tulejkami do rozpórki przednich kielichów ze śrubami oraz dystansów do tylnych amortyzatorów i gumowych podkładek pod sprężyny (wyższe na tył niższe na przód). Jest to kompletny zestaw do liftu 2'' Suzuki GV (pasuje również do wersji 3 i 5cio drzwiowej oraz do XL7).

Index: LSGV1-1

Product Details
LSGV1-1
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: OREP14

Marka: ORE4x4

Radiusy mocowania wahaczy

Mocowania wahaczy do mostu Zestaw kompletu mocowań wahaczy do mostu potrzebnych przy przeróbce zawieszenia z resorów na sprężyny. Mocowania zostały zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem wytrzymałościowym, wykonane są ze stali węglowej dobrze spawalnej o gr. 6mm. Wykonujemy pod dowolny most i dowolne wahacze trzeba podać wymiary wachacza z ostatniego...

Cena 128,00 zł
W magazynie

Follow us on Facebook