Wszystkie bestsellery
  • Banner

Blog

Lift zawieszenia 2" Suzuki Grand Vitara

LSGV1-1

Kompletny lift zawieszenia 2" do Suzuki Grand Vitara (1998-2005) oraz Suzuki Grand Vitara XL7.

485,00 zł
394,31 zł netto
Brutto
Ilość

Opis

Zestaw do liftu zawieszenia o 2'' do samochodu Suzuki Grand Vitara I oraz Suzuki Grand Vitara XL7.

Zestaw poprawia kąty natarcia, zejścia oraz kąt rampowy, pozwala na założenie większych opon (235/70) nie pogarszając prowadzenia pojazdu na rogach utwardzonych. Po założeniu tego liftu auto dużo łatwiej radzi sobie podczas pokonywania większych przeszkód terenowych. Założenie zestawu nie zmienia charakterystyki pracy zawieszenia czyli nie ma odczucia że zawieszenie jest twardsze lub bardziej miękkie.

Zaletą naszych zestawów jest również fakt że w przypadku kiedy amortyzatory lub sprężyny się zużyją i będą do wymiany wtedy nie ma potrzeby dokupowania dużo droższych elementów liftowych ponieważ do naszych zestawów zawsze instalujemy amortyzatory i sprężyny seryjne, których jest dużo większy wybór oraz znacznie niższe ceny ale przede wszystkim nie ma problemu z ich dostępnością.

Montaż polega na zamontowaniu gumowych nakładek na sprężyny (niższe na przednią oś wyższe na tylną), dystansów przednich amortyzatorów (pomiędzy górne mocowanie amortyzatora a karoserię pojazdu), zamontowaniu rozpórki przednich amortyzatorów (w komorze silnikowej) za pomocą 6-ściu tulejek dystansowych oraz dystansów tylnych amortyzatorów (pomiędzy dolne mocowanie amortyzatora a most).

Po założeniu liftu należy dokonać pomiaru i ew. korekty geometrii zawieszenia. W niektórych przypadkach mogą być potrzebne śruby mimośrodowe do regulacji kąta pochylenia koła (index: LSSM2)

Zestaw pasuje do wszystkich wersji nadwozia oraz silnikowych.

Index: LSGV1-1

Szczegóły produktu
LSGV1-1
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku