Zestaw naprawczy blokady mostu Nissan Patrol

OBLP1

Zestaw naprawczy 100% blokady tylnego mostu Nissan Patrol Y60 / Y61

560,98 zł
560,98 zł netto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Zestaw ten pozwala zastąpić sterowany podciśnieniowo mechanizm załączania blokady tylnego mostu mechanizmem z siłownikiem pneumatycznym. Do sterowania potrzebny jest kompresor do blokad ARB, lub kompresor zawieszenia który pompuje min. 5atm. Montaż polega na wymianie fabrycznego podciśnieniowego mechanizmu na mechanizm z siłownikiem i podłączeniu zasilania z zaworem sterującym. W skład zestawu wchodzi; przesuwka (cały mechanizm) blokady siłownikiem elektrycznym, oring uszczelniający, podkładka koronkowa oraz zawór ręczny lub elektrozawór (z szybkozłączami) do sterowania. Montaż wymaga rozebrania tylnego mostu.

Index: OBLP1
Szczegóły produktu
OBLP1
Zobacz także
13 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku